Strona Główna ˇ Aktualności ˇ Testy ˇ Premiery ˇ Autosalony ˇ Formuła 1 ˇ Sport ˇ Bezpieczeństwo Czwartek, Styczeń 28, 2021
Nawigacja
Strona Główna
Aktualności
Testy
Premiery
Autosalony
Formuła 1
Rajdy
Sport
Naszym zdaniem
Bezpieczeństwo
Użytkowe
Opony
Motocykle/Quady
Video
Technika
Historia/Oldtimers
GPS/Audio
Kategorie Newsów
Kontakt/Regulamin
NewsAuto.pl - nowa wersja
Formuła 1
GP WŁOCH: TO SIĘ STAJE NUDNE - ZNÓW VETTELKALENDARZ 2012

ROBERT KUBICA A NARÓD MENTALNIE POPAPRANYRajdy
RAJD AUSTRALII: TRIUMF FORDA, SUKCES MICHAŁA KOŚCIUSZKO


RAJD DOLNOŚLĄSKI: GRZEGORZ BĘBENEK POWRACA


RAJD ASTURII: PUNKTY I AWANS SZYMONA RUTY W MESport
MONSTER JAM: POKAZ SKOKÓW EKIPY FMX4EVERMOTOCYKLIŚCI ZAKOŃCZYLI WYŚCIGOWY SEZON


VOLVO OCEAN RACE: WYSTARTUJĄ 29 PAŹDZIERNIKA
Bezpieczeństwo
SUBARU: SIEMANKO CZYLI ŻYCZLIWY NA DRODZE


EURONCAP: BEZPIECZNE CHEVROLETYFORD: NIE KIERUJ SIĘ STRESEM - PODSUMOWANIE
Polecamy
RENAULT: 2000 ZESTAWÓW EDUKACYJNYCH GRATIS
Bezpieczeństwo

Prawie 50 000 uczniów z całego kraju może otrzymać bezpłatne pakiety edukacyjne „Droga i Ja” ufundowane przez Renault Polska. Zestawy służą edukacji najmłodszych w dziedzinie bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Akcja jest elementem nowej odsłony międzynarodowego programu edukacyjnego „Bezpieczeństwo i mobilność dla wszystkich” Renault.

Program „Bezpieczeństwo i mobilność dla wszystkich” Renault działa od 2000 roku, a szkoleniem zostało objętych już ponad 710 000 dzieci na terenie całego kraju. Pakiety „Droga i Ja” to kompleksowe zestawy edukacyjne przygotowane dla dzieci i nauczycieli ze szkół podstawowych.

Dwunasta edycja programu jest premierą nowej wersji materiałów dydaktycznych, które powstały przy udziale międzynarodowych ekspertów z zakresu prewencji, bezpieczeństwa na drodze i nauczania. Pakiety zostały zaadoptowane do polskich warunków dzięki pomocy merytorycznej instytucji patronackich.

Każdy zestaw składa się z 24 bogato ilustrowanych ćwiczeń dla uczniów, kart dydaktycznych dla nauczyciela oraz plakatu edukacyjnego. Materiały zostały podzielone na dwie grupy wiekowe – 6-9 i 10-12 lat, co pozwoliło na ich dostosowanie do zróżnicowanej percepcji dzieci.

Pakiety, które dotychczas poruszały najważniejsze tematy związane z problematyką bezpieczeństwa ruchu drogowego, zostały wzbogacone o nowe zagadnienia merytoryczne. Te są związane z nową, poszerzoną formułą międzynarodowego programu edukacyjnego „Bezpieczeństwo i mobilność dla wszystkich” Renault. Nowa odsłona 12. edycji programu, w tym pakietów „Droga i Ja”, zostanie oficjalnie zainaugurowana 28 września 2011 w Warszawie, w obecności przedstawicieli instytucji państwowych i organizacji pozarządowych, ekspertów z dziedziny bezpieczeństwa ruchu drogowego, ochrony zdrowia, edukacji oraz mediów.

W ramach tegorocznej edycji programu, Renault Polska ufunduje zainteresowanym szkołom podstawowym 2000 pakietów „Droga i Ja”, z których będzie mogło skorzystać około 50 000 uczniów. Aby otrzymać bezpłatny pakiet, wystarczy jak najszybciej wypełnić formularz zgłoszeniowy umieszczony na stronie internetowej programu edukacyjnego „Bezpieczeństwo i mobilność dla wszystkich” Renault www.bezpieczenstwo.renault.pl

O przyznaniu pakietu zadecyduje kolejność nadsyłanych zgłoszeń.

– Koncern Renault, jako firma odpowiedzialna społecznie, przykłada szczególną wagę do podejmowania działań zwiększających bezpieczeństwo na drodze. Wykraczając poza aspekty czysto techniczne, Renault realizuje projekty edukacyjne skierowane do wszystkich grup wiekowych społeczeństwa, a w szczególności dzieci. Już po raz dwunasty zapraszamy szkoły podstawowe z całego kraju do skorzystania z pakietów edukacyjnych „Droga i Ja”, będących jednym z elementów prowadzonego przez Renault od 2000 roku programu edukacyjnego „Bezpieczeństwo i mobilność dla wszystkich – mówi Agata Szczech, Dyrektor Public Relations Renault Polska.


Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
NewsAuto.pl - nowa wersja!
Nasze Testy
RENAULT LATITUDE – PODRÓŻ W KLASIE BIZNESMITSUBISHI ASX - SAMOCHÓD NA POLSKIE DROGI!PEUGEOT RCZ- BUDZI EMOCJE
WIĘCEJ!

Zobacz
FRANKFURT 2011: OPEL - ŚWIATOWE PREMIERY
FRANKFURT 2011: MERCEDES POKAŻE NOWĄ KLASĘ BFRANKFURT 2011: FORD EVOS CONCEPT - DEBIUT NIEBAWEMFRANKFURT 2011: PREMIERA CHEVROLETA MIRAYFRANKFURT 2011: HYUNADI - PREMIERA i30
AUDI: NOWE A6 AVANT - BIZNES KLASA PLUS
CHEVROLET CRUZE HATCHBACK - CENA OD 47 690 ZŁ
Użytkowe

2356830 Unikalnych wizyt

Cyclic by Fusion-Themes
Powered by PHP-Fusion © 2007


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashionideas.icu