CITROËN: NOWY SALON W ZIELONEJ GÓRZE
Dodane przez newsauto dnia 20/09/2011 15:01

W minionym tygodniu miała miejsce uroczysta inauguracja nowego salonu Citroëna Wojciechowski w Zielonej Górze. Budowa i aranżacja nowego punktu zajęła prezesowi równo rok


Rozszerzona zawartość newsa

W minionym tygodniu miała miejsce uroczysta inauguracja nowego salonu Citroëna Wojciechowski w Zielonej Górze. Prezesowi firmy, Wojciechowi Wojciechowskiemu budowa oraz aranżacja nowego punktu zajęła równo rok.

Wojciechowski, autoryzowany diler marki Citroënw Zielonej Górze to firma z wieloletnią tradycją. Istniejący od czternastu lat autoryzowany punkt sprzedaży i serwis Citroëna przeniósł się z ul. Raculka na Trasę Północną 12.

Nowy punkt wybudowany jest zgodnie z nowym wizerunkiem marki – podstawową zasadą była czystość formy i duża przestrzeń, zapewniająca elegancką ekspozycję samochodów. Salon Citroena Wojciechowski od lat cieszy się uznaniem na klientów, zapewniając niezmiennie wysokie standardy obsługi. Szczególną chlubą zielonogórskiego dilera jest rozbudowany dział blacharsko-lakierniczy.

Uroczysta inauguracja, po części oficjalnej, na której obecni byli klienci, pracownicy, przedstawiciele lokalnych władz oraz media - odbyła się część artystyczna. Gwiazdą wieczoru była Justyna Steczkowska, a program atrakcji wzbogaciły obchody święta wina oraz występ kabaretu.